Konkursy

Ogólnopolski Konkurs
na Najaktywniejszą Szkołę w Dniu przedsiębiorczości
Pobierz Regulamin
   
Ogólnopolski Konkurs na Najaktywniejszą Firmę i Instytucję
w Dniu przedsiębiorczości
Pobierz Regulamin
   
Ogólnopolski Konkurs na Najaktywniejszego
Szkolnego Koordynatora Dnia przedsiębiorczości
Pobierz Regulamin
   
Ogólnopolski konkurs dla uczniów „Dzień przedsiębiorczości” Pobierz Regulamin
   

Pobierz Kartę zgłoszenia do Konkursu

Pobierz Oświadczenie uczestnika Konkursu

 


 

Wyniki Dnia przedsiębiorczości 2020

Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzeja Dudy

Komitet Honorowy Dnia przedsiębiorczości w składzie:

Marzena Machałek, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki
Iwona Michałek, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii
Małgorzata Sobkowicz, Prezes Zarządu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości

wyłonił laureatów Dnia przedsiębiorczości 2020 – najaktywniejsze szkoły, firmy i instytucje, najaktywniejszego szkolnego koordynatora oraz zwycięzców Ogólnopolskiego Konkursu Jak Dzień przedsiębiorczości wpłynął na moje decyzje zawodowe?

W 17. edycji Dnia przedsiębiorczości pomimo trudności związanych z pandemią koronawirusa COVID-19 uczestniczyło 360 szkół, 3 530 uczniów oraz 1 364 firmy i instytucje.

Lista laureatów Ogólnopolskiego Konkursu na Najaktywniejszą Szkołę w Dniu przedsiębiorczości 2020 ustalona według kolejności alfabetycznej miast:

Tytuł Najaktywniejszej Szkoły w Dniu przedsiębiorczości 2020 otrzymują:

Technikum im. gen. S. Sosabowskiego w Bielsku-Białej Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach (województwo śląskie)

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Bielsku-Białej (województwo śląskie)

VII Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Kusocińskiego w Bydgoszczy (województwo kujawsko-pomorskie)

Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie (województwo pomorskie)

Zespół Szkół Rolniczych w Grzybnie (województwo wielkopolskie)

Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu (województwo podkarpackie)

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Jaworznie (województwo śląskie)
Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Kleszczowie (województwo łódzkie)

Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie (województwo łódzkie)
Dolnośląski Zespół Szkół w Lubinie (województwo dolnośląskie)
VII Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Macieszy w Płocku (województwo mazowieckie)

Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku (województwo podkarpackie)

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Tadeusza Kotarbińskiego w Radomsku (województwo łódzkie)
Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych im. Leona Janty-Połczyńskiego w Tucholi (województwo kujawsko-pomorskie)

II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Wieluniu (województwo łódzkie)
IV Liceum Ogólnokształcące w Wyszkowie (województwo mazowieckie)
Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu (województwo mazowieckie)
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Zbigniewa Herberta w Żorach (województwo śląskie)

Lista laureatów Ogólnopolskiego Konkursu na Najaktywniejszą Firmę i Instytucję w Dniu przedsiębiorczości 2020 ustalona w kolejności alfabetycznej:

Tytuł Najaktywniejszej Firmy i Instytucji w Dniu przedsiębiorczości 2020 otrzymują:

W kategorii Firmy i Instytucje Ogólnopolskie:

Główny Urząd Statystyczny

Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej

Komenda Główna Policji

Nationale Nederlanden

Poczta Polska S.A.
Zakład Ubezpieczeń Społecznych

W kategorii Firmy i Instytucje Regionalne:

Apteka Magnolia w Wieluniu (województwo łódzkie)

EKO-KARTEX Sp. z o.o. w Radomsku (województwo łódzkie)

BMI BRAAS Sp. z o. o. w Opolu (województwo opolskie)

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim (województwo łódzkie)
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Żorach (województwo śląskie)

Komenda Miejska Policji w Żorach (województwo śląskie)

Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie (województwo mazowieckie)

Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim (województwo łódzkie)
STALBUD w Galewicach (województwo łódzkie)

SUEZ Bielsko-Biała S.A. w Bielsku-Białej (województwo śląskie)

Tytuł Najaktywniejszego Szkolnego Koordynatora Dnia przedsiębiorczości 2020 zdobyła:

Pani Renata Tatara z II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Wieluniu.

W Ogólnopolskim Konkursie Jak Dzień przedsiębiorczości wpłynął na moje decyzje zawodowe Komitet Honorowy przyznał wyróżnienia:

W kategorii Praca pisemna wyróżnienia otrzymali:

Dawida Brylik, uczeń Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Tadeusza Kotarbińskiego w Radomsku (opiekun – pani Sylwia Gnoińska) oraz Krzysztof Byrtek, uczeń Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Lubinie (opiekun – pani Danuta Szaflińska-Giłyk).

W kategorii Prezentacja wyróżnienia otrzymali:

Małgorzata Marciniak, uczennica Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Lubinie (opiekun – pani Danuta Szaflińska-Giłyk) oraz Michał Tomaszewski, uczeń VII Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy (opiekun – pani Anna Wolnik).

W kategorii Film wyróżnienie otrzymała Wanesa Makieła, uczennica Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Lubinie (opiekun – pani Danuta Szaflińska-Giłyk).

Wszystkim uczestnikom Dnia przedsiębiorczości 2020 dziękujemy za udział w projekcie, a laureatom serdecznie gratulujemy.